25 TEMMUZ 2024 PERŞEMBE

 
Ana Sayfa Kurumsal Hizmetlerimiz Bilgi Güvenliği İletişim Bilişim Sözlüğü
 

Network Auditing

Donanım

Web Dizayn

Yazılım

Danışmanlık

 
 
Yazılım

Zetkom 1996 yılından beri yazılım alanında faaliyet göstermektedir, firmamız yazılım konusunda o yıllardaki eksikliği kapatmak amacı ile devreye girmiştir. Başlarda muhasebe tabanlı yazılımlar yapmıştır, ancak daha sonra klasik yazılımlar yerine web uygulamalarına ağırlık vererek kulvarını değiştirmiştir.

E-ticaret alanında uzmanlaşmış kadromuz ile hertürlü B2B ve B2C platformalarına uygun uygulama geliştirebilmekteyiz. E-ticaret’in şuan ülkemiz ekonomisindeki büyüklüğü azımsanmayacak derecededir. Bu bağlamda sıfırdan veya hazır şablonlarla kısa sürede uygulama geliştirebilmekteyiz.

Müşterilerimize katma değerli servisler sağladığımız için konu ile alakalı reklam ve diğer hizmetlerde de yardımcı olmaktayız. Online veya offline web uygulamaları ve bunlarla bütünleşik otomasyon sistemleri uzmanlık dallarımızdandır. AS/400 to PC veya PC to AS/400 bağlantıları, Lotus çözüm ve bağlantıları, hem yazılım hemde donanım olarak tarafımızdan yapılmaktadır. Blackberry server kurulumu ve yapılandırılması, işlevsel hale getirilmesi ve bakımı yapılmaktadır.

 
Tüm Hakları saklıdır. Zetkom

Ana Sayfa  |  Kurumsal  |  Hizmetlerimiz  |  Bilgi Güvenliği  |  İletişim